Komplet podstawek lustrzanych 5szt....

Komplet podstawek lustrzanych 5szt. Fi 30 cm

50,00 zł
Brutto
Czas realizacji od 5 do 14 dni roboczych

Wybierz akcesoria

Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie Klienta. Po złożeniu zamówienia otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Prosimy o przemyślane zakupy.

 

Komplet podstawek lustrzanych 5 szt.

Podstawka lustrzana to elegancka i stylowa podstawa oraz dekoracja dla świec. Wyjątkowo prezentuje się na stołach restauracyjnych lub kawiarnianych parapetach, budując niepowtarzalny nastrój Podstawka lustrzana fantastycznie uzupełnia aranżację podczas eleganckich przyjęć, ale także codziennych obiadów i kolacji.

Dostępny wymiar:

Fi 30 cm 

Podstawka lustrzana może stanowić podłoże dla świec, budując w ten sposób nietuzinkowy świecznik. Podstawka lustrzana jest także podłoże dla innych naczyń lub słodkości w Candy Barze. To wspaniała ozdoba o praktycznym zastosowaniu.

Prosty, ponadczasowy kształt podstawki sprawia, że można ją wykorzystać do tworzenia wielu atrakcyjnych dekoracji na stoły weselne. Podstawka idealna na każdy rodzaj stołu. Rewelacyjnie sprawdzi się pod duże centralne kompozycje kwiatowe, kompozycje wieloelementowe z użyciem małych wazoników na cięte kwiaty.

Tafla lustra 4mm grubości, produkcji europejskiej, bez domieszek ołowiu i miedzi. Stosowane przez nas tafle w przeciwieństwie do często oferowanej standardowej, „taniej chińszczyzny” są produkowane z wysokiej jakości surowca, bez domieszek miedzi i ołowiu co sprawia, że nie tylko są transparentne ale przepuszczają również więcej światła oraz gwarantują wierniejsze odwzorowanie kolorów a także odbicia

DOSTAWA FIRMOWYM TRANSPORTEM NA TERENIE CAŁEGO KRAJU GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO DLA PAŃSTWA ZAMÓWIEŃ.

Posiadamy własną flotę pojazdów. Zakupiony u nas towar dostarczany jest wyłącznie przez naszych pracowników, dzięki czemu nie tylko mamy kontrolę nad stanem Państwa zamówień, ale również minimalizujemy koszty związane z dostawą. Dodatkowo działając na rzecz ekologii, aby zminimalizować zanieczyszczanie środowiska przystosowaliśmy nasz transport do przewozu luster – z tej przyczyny nasze towary są minimalnie zabezpieczane (folia stretch i gąbka). Dodatkową zaletą tej formy zabezpieczenia jest możliwość sprawnego rozpakowania zamówienia i spokojnego obejrzenia go przy naszym pracowniku przed potwierdzeniem odbioru. Dodatkowo zapewniamy Państwa, iż na czas zagrożenia pandemią COVID-19 w celu zminimalizowania zagrożenia zakażeniem przeprowadzamy stałe kontrole stanu zdrowia naszych kierowców oraz zapewniamy odpowiednie środki sanitarne w tym celu.

Uwaga! Wzór, zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone Łukasz Ochwat Alfaram. Zabrania się kopiowania i sprzedaży wzorów luster bez zgody Alfaram. Zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania zdjęć oraz opisów luster bez zgody Alfaram. Nielegalne wykorzystywanie treści stanowiących własność intelektualną (w szczególności w celu pozyskania korzyści majątkowych) jest przestępstwem!

Produkt Polski
Tak
100 Przedmioty
Brak opini

Zobacz także

Produkt dodany do obserwowanych
Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.