Strefie pełnej niezwykłych inspiracji oraz owocnej współpracy z firmą Łukasz Ochwat Alfaram

W Alfaram  doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wynika z tego jaki ma sposób projektowania przestrzeni, w której żyjemy i mieszkamy. Aranżacja wpływa na sterowanie, codzienny nastrój i dodatkowo na wydajność naszej pracy. Mamy również udział, że cały proces projektowania wnętrza jest niezwykle wymagający, wymagający i staranny. Drogi projektancie wiemy, że Twoim źródłem jest zrozumienie potrzeby człowieka, potrzeby klienta.

Alfaram  - konstrukcja się serii luster ozdobnych o wyjątkowej estetyce – lustro eleganckich i nowoczesnych pasujących do każdego wnętrza. W rezultacie jest bogaty wybór produktów oraz konkurencyjne ceny. Dzięki tworzeniu odpowiednio zidentyfikowanych produktów widać, że rozumiemy znaczenie architekta polegające na wpisaniu ich w kontekście, gdzie jest... na zewnątrz. Tafle są produkcją europejską, bez domieszek ołowiu i miedzi. Tafla każdego lustra ma 4 mm grubości.

Promocja projektantów - atrakcyjne warunki współpracy oraz promowanie projektantów na naszych mediach społecznościowych. Proponujemy w ramach współpracy rabaty od cen lub w postaci prowizji, która świadczona jest po realizacji zamówienia. W katalogu głównym Państwa całą naszą ofertę.

Nasze nowości  - nasi eksperci nie tylko śledzą ofertę trendy, które pojawiają się na rynku, ale także na bieżąco aktualizują całą naszą ofertę.

Bogactwo  ofert - Oferujemy lustra w oprawach drewnianych drewna sosnowego i egzotycznego. Ramy są lakierowane lub foliowane w ponad 280 wzorach. Produkujemy lustra w wyższych rozmiarach, a także na wymiar urządzeń przez klienta. Lustra, które możemy mieć maksymalnie 200x300cm. Jak ważne jest ostrzeżenie i brak ograniczeń.

Posiadamy własną flotę pojazdów  - Zakup u nas dostarczany jest wyłącznie przez naszych pracowników, dzięki czemu nie tylko mamy kontrolę nad państwem, ale również minimalizujemy koszty związane z dostawą. Dodatkowe działanie na rzecz ekologii, aby ułatwić zanieczyszczanie środowiska przystosowaliśmy nasz transport do przewozu luster – z tego wynikającego z naszych produktów są minimalnie objęte ochroną (folia stretch i gąbka). Dodatkową korzyścią tej formy zabezpieczeń jest możliwość sprawnego rozpakowania zamówienia i komfortowego oglądania go przy naszym pracowniku przed potwierdzeniem odbioru.

W razie pytania zapraszamy do kontaktu

sklep@alfaram.pl

+48 697 787 373

Alfaram

Zaloguj się lub zarejestruj i wróć do strefy projektanta:

Produkt dodany do obserwowanych
Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.