Strefie pełnej niezwykłych inspiracji oraz owocnej współpracy z firmą Łukasz Ochwat Alfaram

W Alfaram idealnie zdajemy sobie sprawę jak ogromne znaczenie ma sposób aranżacji przestrzeni, w której żyjemy i mieszkamy. Aranżacja wpływa na poczucie swobody, codzienny nastrój i dodatkowo na wydajność naszej pracy. Mamy także świadomość, że cały proces projektowania wnętrza jest niezwykle wymagający, czasochłonny i staranny. Drogi projektancie wiemy, że Twoim głównym zadaniem jest zrozumienie potrzeb człowieka, potrzeb klienta.

Alfaram - zajmuje się produkcją luster ozdobnych o wyjątkowej estetyce – luster eleganckich i nowoczesnych pasujących do każdego wnętrza. Naszym atutem jest bogaty wybór produktów oraz konkurencyjne ceny. Poprzez tworzenie odpowiednio zaprojektowanych produktów pokazujemy iż rozumiemy rolę architekta polegającą na wpisaniu ich w odpowiedni kontekst, którym jest...wnętrze. Tafle są produkcji europejskiej, bez domieszek ołowiu i miedzi. Tafla każdego lustra ma 4 mm grubości.

Promocja projektantów - atrakcyjne warunki współpracy oraz promowanie projektantów na naszych social mediach. Proponujemy w ramach współpracy 15% rabatu od cen standardowych lub w postaci prowizji, która wypłacana jest po realizacji zamówienia. W katalogu znajdą Państwo naszą całą ofertę.

Nasze nowości - nasi eksperci nie tylko śledzą najnowsze trendy, które pojawiają się stale na rynku ale także na bieżąco aktualizują całą naszą ofertę.

Bogactwo oferty - Oferujemy lustra w oprawach drewnianych wykonanych z drewna sosnowego i egzotycznego. Ramy są lakierowane lub foliowane w ponad 280 wzorach. Produkujemy lustra w rozmiarach standardowych, a także na wymiar podany przez klienta. Lustra, które możemy wykonać mają maksymalnie 200x300cm. Wiemy jak ważna jest elastyczność i brak ograniczeń.

Posiadamy własną flotę pojazdów - Zakupiony u nas towar dostarczany jest wyłącznie przez naszych pracowników, dzięki czemu nie tylko mamy kontrolę nad stanem Państwa zamówień, ale również minimalizujemy koszty związane z dostawą. Dodatkowo działając na rzecz ekologii, aby zminimalizować zanieczyszczanie środowiska przystosowaliśmy nasz transport do przewozu luster – z tej przyczyny nasze towary są minimalnie zabezpieczane (folia stretch i gąbka). Dodatkową zaletą tej formy zabezpieczenia jest możliwość sprawnego rozpakowania zamówienia i spokojnego obejrzenia go przy naszym pracowniku przed potwierdzeniem odbioru.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

sklep@alfaram.pl

+ 48 697 787 373

Alfaram

Zaloguj się lub zarejestruj i wróć do strefy projektanta:

Produkt dodany do obserwowanych
Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.