• -30%
HIT! Lustro łazienkowe okrągłe z...
HIT! Lustro łazienkowe okrągłe z...
HIT! Lustro łazienkowe okrągłe z podświetleniem LED - średnica 60 cm
HIT! Lustro łazienkowe okrągłe z podświetleniem LED - średnica 60 cm

HIT! Lustro łazienkowe okrągłe z podświetleniem LED - średnica 60 cm

252,00 zł 360,00 zł -30%
Brutto Czas realizacji od 5 do 14 dni roboczych

100% bezpieczne płatności

Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie Klienta. Po złożeniu zamówienia otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Prosimy o przemyślane zakupy.

Każde z naszych luster w standardzie posiada zamontowane zawieszki - nie dotyczy to luster weneckich, paneli lustrzanych oraz podstawek.

Lustro jest przystosowane do zawieszenia na ścianie.
W przypadku gdy potrzebują Państwo lustro stojące zapraszamy do zakładki https://alfaram.pl/36-lustra-stojace

Lustra należy powiesić na wszystkich dostępnych zawieszkach.

Wybierz dodatkowe akcesoria

 

Lustro łazienkowe jest wykonywane pod indywidualne zamówienie Klienta. 

W przypadku wybrania dodatkowych akcesoriów do zamawianego produktu, staje się on rzeczą nieprefabrykowaną, 

wyprodukowaną według indywidualnej specyfikacji Konsumenta

Produkty te nie podlegają zwrotom ani wymianie.

Nasza firma nie posiada w swoich usługach montażu luster u klientów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie produkcją i dostawą luster. Ponieważ lustra są montowane w różnych warunkach, w akcesoria montażowe musisz wyposażyć się na własną rękę, nie są dodawane do naszych luster

Przy wyborze lustra łazienkowe zachęcamy do skonfigurowania lustra i wyboru akcesoriów dodatkowych

Lustra z oświetleniem LED posiadają tylko oświetlenie dekoracyjne – nie posiadają oświetlenia funkcyjnego

Jeśli nie znaleźli Państwo potrzebnego wymiaru lustra lub potrzebują Państwo innego podziału- prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.  Największe lustra jakie możemy wykonać to 200x300 cm oraz lustra okrągłe o średnicy 200cm. Wykonujemy lustra na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do przesłania zapytania wraz z projektem drogą mailową sklep@alfaram.pl

DOSTAWA FIRMOWYM TRANSPORTEM NA TERENIE CAŁEGO KRAJU GWARANTUJE

BEZPIECZEŃSTWO DLA PAŃSTWA ZAMÓWIEŃ.

Posiadamy własną flotę pojazdów. Zakupiony u nas towar dostarczany jest wyłącznie przez naszych pracowników, dzięki czemu nie tylko mamy kontrolę nad stanem Państwa zamówień, ale również minimalizujemy koszty związane z dostawą. Dodatkowo działając na rzecz ekologii, aby zminimalizować zanieczyszczanie środowiska przystosowaliśmy nasz transport do przewozu luster – z tej przyczyny nasze towary są minimalnie zabezpieczane (folia stretch i gąbka). Dodatkową zaletą tej formy zabezpieczenia jest możliwość sprawnego rozpakowania zamówienia i spokojnego obejrzenia go przy naszym pracowniku przed potwierdzeniem odbioru. Dodatkowo zapewniamy Państwa, iż na czas zagrożenia pandemią COVID-19 w celu zminimalizowania zagrożenia zakażeniem przeprowadzamy stałe kontrole stanu zdrowia naszych kierowców oraz zapewniamy odpowiednie środki sanitarne w tym celu.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie ? Zapraszamy do zakładki „Najczęściej zadawane pytania” -> https://alfaram.pl/content/12-najczesciej-zadawane-pytania

Przed zakupem zapoznaj się z warunkami gwarancji, reklamacji i zwrotów.

Uwaga! Wzór lustra łazienkowego, zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone Łukasz Ochwat Alfaram. Zabrania się kopiowania i sprzedaży wzorów luster bez zgody Alfaram. Zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania zdjęć oraz opisów luster bez zgody Alfaram. Nielegalne wykorzystywanie treści stanowiących własność intelektualną (w szczególności w celu pozyskania korzyści majątkowych) jest przestępstwem!

Produkt Polski
Tak
Tafla lustra
Grubość 4mm
Wymiary ramy
bez ramy
Wieszaki
pion / poziom
Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Informacja

Unikaj środków zawierających ocet, amoniak, kwas z cytryny lub inne agresywne chemicznie substancje, mocno kwaśne lub mocno zasadowe. Najlepiej myć lustro ciepłą wodą i miękką czystą szmatką z mikrofibry. Lustra powinno się czyścić miękką czystą szmatką, ewentualnie papierem oraz wodą lub klasycznym środkiem do czyszczenia szkła o odczynie neutralnym (pH ok. 7)

Produkt dodany do obserwowanych
Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.