Ekologiczny silikonowy klej do luster...

  Ekologiczny silikonowy klej do luster LAKMA

  41,40 zł
  Brutto Czas realizacji od 5 do 14 dni roboczych

  Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie Klienta. Po złożeniu zamówienia otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Prosimy o przemyślane zakupy.

  Każde z naszych luster w standardzie posiada zamontowane zawieszki - nie dotyczy to luster weneckich, paneli lustrzanych oraz podstawek

   

  Opis produktu

  Silikon klej do luster ekologicznych na bazie lakieru wodnego - to 100% bezrozpuszczalnikowy klej – uszczelniacz o neutralnym systemie utwardzania. Dedykowany do mocowań i klejenia luster wyprodukowanych z lakierem na bazie wody. Konsystencja oraz kolor pozwalają na zastosowanie również do uszczelniania obrzeży luster. Doskonała przyczepność do większości materiałów i podłoży spotykanych w budownictwie: szkła, drewna surowego i lakierowanego, glazury, cegły, betonu, gazobetonu, zapraw cementowych, laminatów szklanych, metali oraz niektórych tworzyw sztucznych. Klej po utwardzeniu jest trwały i całkowicie odporny na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV oraz zabezpieczony przed powstawaniem grzybów i pleśni.

  Zastosowanie

  Produkt przeznaczony jest do klejenia mozaik lustrzanych (klejenie lustro-lustro) oraz do bezpośredniego mocowania luster dekoracyjnych wyprodukowanych na bazie lakierów wodnych na różnych podłożach, w tym narażonych na wibracje i naprężenia, fugowania obrzeży luster oraz mocowania elementów szklanych na zewnątrz budynków.

  SILIKON klej do luster ekologicznych można stosować do przyklejania luster wyprodukowanych wyłącznie z lakierem na bazie wody. UWAGA: do przyklejania luster innego typu zalecamy użycie Silikonowego kleju do luster.

  Opakowanie

  300 ml 

  Kolorystyka

  bezbarwny

  Brak opinii

  Zobacz także

  Produkt dodany do obserwowanych
  Produkt dodany do porównania

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.