Z okazji dziesięciolecia naszej działalności, z radością i dumą spoglądamy wstecz na dekadę pełną wyjątkowych osiągnięć, innowacji i nieustannego rozwoju. To był czas, w którym nasza firma przekształciła się z małego przedsiębiorstwa w rozpoznawalną markę na rynku, zdobywając uznanie klientów i partnerów na całym świecie. Dziesięć lat to nie tylko chwila do świętowania, ale także moment refleksji nad tym, jak nasze wartości, determinacja i praca zespołowa przyczyniły się do stworzenia firmy, którą wszyscy cenimy i szanujemy. W tym artykule dzielimy się z Wami dziesięcioma kluczowymi faktami, które odzwierciedlają naszą podróż i to, co razem osiągnęliśmy.

1. Działamy w wielu krajach

Z dumą dzielimy się z Wami naszym ekscytującym rozwojem! Choć nasze korzenie tkwią w Polsce, to podbijamy serca europejskich krajów, wprowadzając do nich bogactwo trendów i produktów. Aktualnie nasza działalność obejmuje nie tylko Polskę, lecz także wiele innych krajów. A to dopiero początek! W każdym z tych krajów, nasza lokalna struktura zarządzająca działa na pełnych obrotach. Nasi dedykowani menedżerowie, biegli w danym języku, skoncentrowani są na obszarach obsługi klienta, sprzedaży oraz marketingu. Dzięki temu zapewniamy kompleksową i zindywidualizowaną obsługę, dostosowaną do unikalnych potrzeb każdego z rynków. Ta fascynująca podróż po mapie europejskich trendów trwa, a my z pasją dążymy do dalszego rozwoju i zacieśniania relacji z naszymi klientami.

2. Mamy markę własną

Od 2013 roku poświęcamy naszą energię i pasję pracy nad naszą własną marką. To dla nas nie tylko etap w historii firmy, ale także wyraz zaangażowania w dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale także reprezentują nasze wartości i wyznaczają nowe trendy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i nieustannej inspiracji, nasza marka rozwija się, zyskując coraz większe uznanie wśród naszych klientów. To dla nas ważny krok w kierunku budowania rozpoznawalności i oferowania unikalnych rozwiązań, które wyróżniają nas na rynku.

3. Pomaganie innym jest dla nas ważne

Od wielu lat wykorzystujemy nasze możliwości oraz zasięgi, aby pomagać. Nasze zaangażowanie w pomoc innym wykracza poza pojedyncze akcje; obejmuje szeroki zakres działań w wielu dziedzinach. Aktywnie wspieramy rozwój sportu poprzez regularne wsparcie lokalnego Klubu Sportowego, co przyczynia się do promowania zdrowego stylu życia i integracji społeczności. Ponadto wspieramy inne liczne przedsięwzięcia. Nasza pasja do pomagania wzrasta wraz z każdą inicjatywą, jaką podejmujemy. Jesteśmy dumni z możliwości angażowania się w społeczność i tworzenia pozytywnego wpływu na otaczający nas świat. Wierzymy, że nasza odpowiedzialność społeczna to nie tylko wartość, którą pielęgnujemy, ale także źródło satysfakcji z bycia częścią czegoś większego.

4. W historii naszej firmy sprzedajemy nie tylko lustra

Alfaram to nie tylko sklep z lustrami – choć ta część naszej oferty jest najszerzej rozpoznawana. W ciągu kilku ostatnich lat wprowadziliśmy do naszego asortymentu różnorodne produkty, pozwalając naszym klientom na odkrywanie nowych możliwości. 

Dziś, oprócz szerokiej gamy luster, oferujemy także: meble lustrzane, szkło budowlane i dekoracyjne, takie jak lacobel, szkło hartowane czy szkło do balustrad, a także nowoczesne kabiny prysznicowe. Przeglądając nasze strony, odkryjesz różnorodny asortyment, który doda blasku Twojemu otoczeniu. alfaram to nie tylko sklep – to miejsce, gdzie znajdziesz inspiracje do tworzenia pięknego i funkcjonalnego otoczenia oraz pomysły na wyjątkowe prezenty dla bliskich.

5. Jak zmieniało się logo Alfaram?

Przez cały nasz czas istnienia Alfaram przeszedł jedynie jedną znaczącą zmianę w swoim logo. Pierwsza wizualna tożsamość powstała w 2013 roku i wiernie towarzyszyła naszej marce przez siedem lat, aż do 2020 roku. To wówczas dokonaliśmy rewolucyjnej metamorfozy, odświeżając logotyp i zbliżając go do estetyki, która jest nam dzisiaj bliska.

W trakcie tej zmiany, nasze logo przeszło ewolucję, stając się symbolem, z którym obecnie wszyscy identyfikują Alfaram. To nie tylko zmiana wizualna, lecz także naturalny rozwój poprzedniego projektu. Dzięki temu unowocześnieniu, logo odzwierciedla teraźniejszość i nasze zaangażowanie w dostarczanie świeżości oraz nowoczesności. Jesteśmy dumni z tej zmiany, widząc, jak nasza tożsamość wizualna rozwija się, pozostając jednocześnie wierna naszym korzeniom.

6. Wszystkie produkty dostarczane są naszym własnym transportem

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie nasze produkty są dostarczane bezpośrednio naszym własnym transportem. To dla naszej firmy ważna kwestia, ponieważ umożliwia nam pełną kontrolę nad procesem dostawy, zapewniając jednocześnie komfort naszym klientom. Nasza dedykowana flota transportowa oraz doświadczony zespół logistyczny pracują z pełnym zaangażowaniem, aby każdy produkt dotarł do Państwa szybko, bezpiecznie i z zachowaniem najwyższych standardów obsługi logistycznej. Dzięki temu możemy zapewnić kompleksową i niezawodną obsługę dostawy, dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

7. Nasze lustra u znanych osób

Nasze lustra nie tylko spełniają funkcję praktyczną, ale stają się inspiracją do kreowania wyjątkowych przestrzeni. Znajdują zastosowanie w wielu słynnych hotelach, restauracjach, czy salonach fryzjerskich, gdzie dodają elegancji i stylu. Ponadto, nasze lustra zdobią domy i prywatne przestrzenie znanych celebrytów, aktorów i piosenkarzy, stając się częścią ich codziennego życia i stylu. Nasze produkty stają się nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również symbolem prestiżu i elegancji, cenionym przez osoby ze świata show-biznesu i kultury.

8. Liczne nagrody

Jesteśmy dumni z licznych osiągnięć – Złoty Diament Biznesu, laureat plebiscytu Złote Orły Szklarstwa, Lider Najwyższej Jakości Luster magazynu Business Woman & Life i wiele innych, które potwierdzają naszą jakość i zaangażowanie w branży. Nasza firma zdobyła wiele prestiżowych nagród, które świadczą o naszym profesjonalizmie i wysokim standardzie usług. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale również motywacja do ciągłego doskonalenia.

9. Alfaram jako gwiazda telewizyjna

Nasze osiągnięcia doceniła również telewizja, gdzie mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w programach o remontach wnętrz. W programie TV Remont na 5+ oraz Totalnych Remontach Szelągowskiej mogliśmy zaprezentować naszą wiedzę i umiejętności w dziedzinie luster. Było to dla nas wyjątkowe doświadczenie.

Dla nas każda nagroda i udział w programach telewizyjnych to nie tylko potwierdzenie naszej pasji do projektowania wnętrz, ale także dowód na to, że nasza praca zyskuje uznanie w oczach ekspertów i społeczności. To dodatkowy impuls do dalszego rozwoju i dostarczania naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

10. Bogata oferta

Jesteśmy dumni z ogromnego bogactwa naszej oferty! Posiadamy imponującą kolekcję, obejmującą ponad 500 unikalnych modeli luster. Bez względu na preferencje stylowe, potrzeby czy wymagania dotyczące rozmiaru czy formy, jesteśmy pewni, że w naszej różnorodnej gamie produktów znajdziesz coś idealnego dla siebie. Od klasycznych i eleganckich ram po nowoczesne i minimalistyczne wzory, nasze lustra stanowią doskonałą mieszankę innowacji i klasyki. Zapraszamy do odkrywania naszej fascynującej kolekcji, gdzie każdy znajdzie coś, co doskonale wpisuje się w Jego indywidualny gust i styl życia.

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za to, że są z nami i wybierają nasze produkty. Wasze zaufanie i lojalność są dla nas największym wyróżnieniem. Projektantom, którzy dzielą z nami swoją kreatywność i pasję, jesteśmy wdzięczni za nieoceniony wkład w rozwój naszej marki. I wreszcie, serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich pracowników - każdego dnia swoją ciężką pracą tworzycie nie tylko produkty, ale i samą duszę naszej firmy. Jesteście fundamentem naszego sukcesu i przyszłości.

Aktualności:

Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.