Alfaram na rynku niemieckim - Alfaram.de

Masz jakieś wątpliwości? Nie wiesz dlaczego właściwie masz wybrać firmę Alfaram?  Przedstawimy Ci bardzo znaczące różnice w naszych lustrach nad pozostałymi oferowanymi na rynku

Firma Alfaram powstała w 2013 roku. Mamy bogate doświadczenie w produkcji luster i pracy ze szkłem. Produkcja lokalna bardzo szybko przekształciła się w regionalną, a następnie w krajową. W ostatnim czasie nasza firma rozszerzyła swoją sprzedaż na rynek niemiecki. Dzięki szybkiemu rozwojowi firmy mamy możliwość dostarczenia naszych produktów również do niemieckich Klientów.

Wejście firmy ze swymi produktami na obcy rynek jest przedsięwzięciem bardzo kompleksowym, wiążącym się z całym instrumentarium i strategią działań przez co nasi Kierowcy zostali przeszkoleni z zasad panujących na rynku niemieckim dzięki czemu możemy świadczyć kompleksową usługę. 

Obecnie jesteśmy producentem krajowym i zagranicznym – cały czas rozszerzającym zasięgi sprzedaży

Naszym atutem jest bogaty wybór produktów oraz konkurencyjne ceny. Oferujemy szeroki wybór luster w różnych stylach: nowoczesnym, glamour, art deco czy skandynawskim

Czym różnimy się na tle innych firm konkurencyjnych? Przede wszystkim fachowa i dobra obsługa każdego klienta. Jesteśmy profesjonalistami w naszej branży, przez co kupując u nas masz pewność, że w zakupiony przez Ciebie towar jest najwyższej jakości i będzie Ci służył przez długie lata. Nasze lustra pochodzą prosto od znanych producentów Saint-Gobain oraz AGC.

Do każdego zamówienia podchodzimy z dbałością i starannością, tak jakby wykonywany produkt był właśnie dla nas. Rozwiązania, które przedstawiamy nie są wcale z przypadku. Nasi specjaliści robili wiele prób aby nasze produkty zbliżały się do ideałów i w miarę wszystkich potrzeb ulegały zmianom. Cały czas śledzimy najnowsze trendy, które pojawiają się stale na rynku ale także na bieżąco aktualizujemy całą naszą ofertę.

Posiadamy dział kontroli jakości. Wysoka jakość produktów i usług jest dla nas priorytetem. Nasz dział kontroli jakości dysponuje zaawansowanym sprzętem, a każdy pracownik naszej firmy zaangażowany jest w politykę jakości. Na każdym etapie produkcji staramy się, by materiały których używamy były jak najlepszej jakości, a ich obróbka była jak najstaranniejsza. Naszą naczelną zasadą jest zawsze satysfakcja klienta.

Możliwość dowolnej modyfikacji jest naszym wielkim atutem! Ponieważ wszystkie lustra produkujemy od początku do końca sami, możemy wykonać je dokładnie tak jak zechcesz. Rozmiary podane w naszym sklepie to tylko propozycje. Jeśli potrzebujesz indywidualnie zaprojektowanego lustra - wyprodukujemy je specjalnie dla Ciebie.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na rynek niemiecki: Alfaram.de

Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.