Drodzy mieszkańcy Jasła i okolic oraz wszyscy nasi szanowni Klienci. Chcielibyśmy się z Wami  podzielić wspaniałą wiadomością! A może i trochę przy okazji się pochwalić? Przecież jak jest czym to można i wręcz trzeba! Nasza firma Alfaram miała przyjemność wziąć udział w lokalnym, dorocznym „Pikniku Środowiskowym”, oraz zaszczyt być sponsorem nagród.

Piknik odbył się w Zespole Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle w dniu 4 czerwca. Jesteśmy ogromnie dumni, że mieliśmy możliwość wesprzeć lokalne środowisko i zaangażować się w tak wspaniałą inicjatywę. Nie tylko jesteśmy otwarci na wszelkie takie inicjatywy i chętnie bierzemy w nich udział, ale też wszelkie takie działania integrujące naszą społeczność popieramy. Wierzymy, że poprzez wspieranie takich lokalnych przedsięwzięć, możemy budować silniejszą i bardziej zintegrowaną społeczność.

Dlatego też dziękujemy Dyrekcji oraz całemu Zespołowi Szkół Miejskich nr 5 za możliwość wzięcia udziału w tym pięknym wydarzeniu. Zabawa była przednia, dzieci były zachwycone nagrodami, a radość na ich twarzach była bezcenna!

„Piknik Środowiskowy”

Coroczne wydarzenie jakim jest „Piknik Środowiskowy” w Jaśle to impreza, która mocno już wpisała się w tradycję szkoły, a także w całą lokalną społeczność. Zawsze z niecierpliwością jest wyczekiwana przez dzieci i młodzież oraz ich rodziców, ale też mieszkańców Jasła.

Dnia 4 czerwca 2023r. Rada Rodziców wraz z nauczycielami i uczniami Zespołu szkół Miejskich nr 5 w Jaśle po raz kolejny zorganizowała „Piknik Środowiskowy”. To plenerowa impreza, która zgromadziła Dyrekcję i Grono Pedagogiczne szkoły oraz dzieci i ich rodziców, a także społeczność lokalną. Pogoda tego dnia jak zresztą zwykle dopisała. Dzięki temu dzieci i całe rodziny mogły miło spędzić czas w gronie znajomych. Z przyjemnością oddać się wspólnym zabawom, oraz skorzystać ze specjalnie przygotowanych atrakcji, których było niemało.

Atrakcje, występy i biesiadowanie

W programie pikniku zaplanowano liczne występy artystyczne uczniów przedstawiające ich talenty, loterię fantową, wirtualną strzelnicę, przejażdżki quadem, pokazy kickboxingu, degustację potraw oraz konkursy sportowe i rozgrywki adresowane do wszystkich uczestników. Były też różne nagrody do wygrania dla wspierających szkołę, w tym nasze lustra.

Dla najmłodszych przygotowano dmuchane zjeżdżalnie i stoiska z artystycznym malowaniem twarzy, brokatowymi tatuażami oraz lodami i popcornem. Przedszkolaki i uczniowie wszystkich klas mieli też okazję pochwalić się swoimi talentami. Zaprezentowali przedstawienie „Historia pewnej znajomości”, a także układy taneczne, piosenki oraz grę na instrumentach. Dla małych i młodych artystów największym wyróżnieniem były gorące brawa, którymi zostały nagrodzone występy.

W ideę pikniku zawsze wpisane jest wspólne biesiadowanie, w którym wszyscy uczestnicy i młodsi i starsi chętnie uczestniczą. Mieli okazję degustować potrawy i jadło regionalne, domowe smakołyki i przysmaki z grilla oraz ciasta i napoje przygotowane przez Koło Gospodyń „Sobniowianki” oraz rodziców. Wspaniała zabawa trwała do samego końca. Pozostały miłe wspomnienia i cierpliwe oczekiwanie na następny piknik za rok.

Podziękowania

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne szkoły wraz z dziećmi podziękowali wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy, w tym Radzie Rodziców, rodzicom, sponsorom i darczyńcom. 

My z tego miejsca pragniemy również podziękować wszystkim Klientom, którzy kupują nasze produkty. To między innymi dzięki temu mamy możliwość realizacji oraz wspierania takich inicjatyw i dawania radości innym!

Aktualności:

Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.