Lustro na wymiar

Lustro na miarę naszych marzeń

Nie jest łatwo znaleźć w dzisiejszych czasach dom lub mieszkanie, w którym nie znajdowałoby się chociaż jedno lustro. Korzystamy z nich codziennie, spędzamy przed nimi dłuższe chwile wybierając stroje, robiąc makijaż czy dbając o higienę, rzucamy szybkie spojrzenie przechodząc obok. Spotykamy je w różnych kształtach, rozmiarach, i kolorach. Można by wręcz pomyśleć, że istnieją we wszystkich kombinacjach i nie jest to stwierdzenie dalekie od prawdy, ponieważ nawet jeśli jeszcze nie istnieją – to mogą. W końcu co mamy zrobić jeśli żaden z dostępnych modeli nie pasuje do wystroju naszego wnętrza? W takim momencie sięgamy po lustro na wymiar.

Dlaczego lustro na wymiar jest dobrym rozwiązaniem?

Chociaż lustro potrafi zdziałać cuda jako część wystroju pomieszczenia niezwykle rzadko dobieramy resztę wyposażenia tak by pasowała do lustra, a częściej jednak uzupełniamy aranżację przy jego pomocy. Co za tym idzie może doprowadzić nas to do sytuacji, w której nie jesteśmy w stanie znaleźć nigdzie lustra, które pasowałoby do naszego wystroju. Znajdujemy lustra za duże, za małe, w nieodpowiednich kształtach lub kolorach spędzając kolejne godziny na znalezienie tego właściwego.

Tego problemu można łatwo uniknąć decydując się na zamówienie lustra na wymiar, które daje nam możliwość dopasowania jego wymiarów. Szerokość, długość czy kształt przestają być problemem i w końcu możemy zdobyć wymarzone lustro, które doskonale dopełni wystrój pomieszczenia. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość doboru koloru, grubości czy materiału, a także zdecydować się na lustro z ramą lub bez, oraz czy produkt ma posiadać oświetlenie LED, tak by całość jak najlepiej spełniała nasze wymagania. 

Jest to ratunek dla małych pomieszczeń lub tych gdzie nie zostało nam wiele miejsca do zagospodarowania, ale możemy również sięgnąć po to rozwiązanie gdy szukamy czegoś niestandardowego co nada naszemu wystrojowi własnego charakteru.

Dowolność stylów sprawi, że dopasujemy je do każdego wnętrza, od klasycznych wystrojów, w których sprawdzą się grube, drewniane ramy, aż po nowoczesne, minimalistyczne kompozycję gdzie liczy się prosty design.  

Wiele osób może martwić fakt, że takie unikalne lustro musi być przecież o wiele droższe niż te, które znajdują się w katalogu. Z pewnością zadajemy sobie pytanie „Ile kosztuje lustro na wymiar?”. Jako producent luster nie mamy problemu z wykonywaniem indywidualnych zamówień klientów, dzięki czemu mogą oni liczyć na porównywalne do luster katalogowych ceny, nie musimy więc bać się o to, że wybierając własny projekt lustra wydamy fortunę.

Czy nie lepiej kupić gotowy „standardowy” rozmiar?

Bardzo często dostępne w sprzedaży egzemplarze mogą być całkowicie wystarczające dla naszego wystroju, czasem wystarczy jedynie lekko zmienić koncepcje. W swojej ofercie posiadamy bogaty wachlarz kształtów i rozmiarów, dostępne są wiszące i stojące modele, istnieje również możliwość wybrania lustra przyklejanego na ścianę.

Wiele osób będzie w stanie znaleźć coś dla siebie przeglądając dostępne na naszej stronie oferty i o ile nie zależy nam na niespotykanym kształcie, każdy typ lustra dostępny jest w wielu wariantach, więc szanse na znalezienie tego właściwego są całkiem duże. 

Co zatem wybrać?

Jeśli zastanawiamy się nad tym, czy lepiej stworzyć własne, unikalne lustro czy postawić na dostępne na rynku modele odpowiedź zależy tylko od naszych indywidualnych potrzeb. Jeżeli dostępne modele w wystarczającym stopniu spełniają nasze oczekiwania, możemy liczyć na to, że sięgając do katalogu spotkamy się z bogatym wyborem i świetną jakością.

Jeżeli nie uda nam się znaleźć nic co by nas interesowało, nie ma powodu do zmartwień, ponieważ możemy bezproblemowo zamówić lustro naszych marzeń decydując się na robione na wymiar produkty.  Chcemy mieć pewność, że lustro będzie jak najlepiej dopasowane do naszych potrzeb nie tylko pod względem jego wyglądu, ale także materiału, więc wybierając tę opcję możemy liczyć na to, że nasze indywidualne zamówienie zostanie wykonane z największą dokładnością tak, by spełnić nasze oczekiwania.

Bez względu na to czy wybierzemy lustro z katalogu, czy zdecydujemy się na własny projekt możemy liczyć na wysoką jakość wykonania, rady od personelu i odpowiednie zapakowanie produktu, wszystko po to, by zapewnić jak największą satysfakcję z zakupu.

Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.