Lustra LED

Lustra LED warte spojrzenia

Lustra stały się nieodłącznym elementem naszej dziennej rutyny. Spoglądamy w nie rano, wieczorem i w ciągu dnia. Są nieocenioną pomocą przy robieniu makijażu, wizażu, goleniu się czy codziennej higienie, ale również są doskonałym elementem dekoracyjnym, który dopełnia wystrój pomieszczeń. Sprawdzają się zarówno w dużych, jak i w mniejszych pokojach,  odpowiedne ustawienie i dobór lustra może optycznie powiększyć pomieszczenie lub po prostu sprawić, że będzie ono bogatsze estetycznie. Ważną częścią jest także odpowiednie oświetlenie lustra, które ma ogromny wpływ na to co widzimy w odbiciu. Powinno być ono nie tylko właściwie ustawione, ale także posiadać odpowiedną barwę, warto pamiętać, że nie wszystkie lustra posiadają oświetlenie funkcyjne, część z nich pełni rolę głównie dekoracyjną, dlatego należy dobrać odpowiednie lustro z odpowiednim oświetleniem.

Funkcjonalny styl luster

Podświetlane lustra to stylowe i nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością warto rozważyć. Nie tylko można spotkać je we wszelakich kształtach, tak by dopasować je do własnych potrzeb, ale również posiadają ważną cechę, która odróżnia je od pozostałych luster – energooszczędne oświetlenie LED. Opiera się ono o wbudowane diody znajdujące się za lustrem, które dobrane są w taki sposób, by oświetlać, ale nie oślepiać korzystającej z nich osoby. Diody mogą być umieszczone w różnych kształtach. W naszych lustrach umieszczamy je dookoła lustra dzięki czemu świetnie spełniają swoją dekoracyjną funkcję, doskonale się prezentując.

Praktyczne i estetyczne

Lustra LED mogą przykuwać uwagę licznym szeregiem swoich zalet. Przede wszystkim warto zauważyć, że wybierając je nie musimy martwić się ustawieniem odpowiedniego oświetlenia, gdyż jest ono elementem samego lustra. 

Istotne jest również dobranie barwy oświetlenia do pomieszczenia, w którym ma znajdować się lustro. W naszych modelach wyróżniamy trzy podstawowe barwy światła, są to barwy ciepłe, zimne i neutralne. Ciepłe odcienie emitują lekko żółtawe światło, które jest odbierane jako przytulne i uspokajające. Wygładza ono rysy twarzy, dzięki czemu wpływa korzystnie na nasze odbicie. Zimna barwa cechuje się nowoczesnością i uwydatnianiem szczegółów, doskonale podkreśla kontury i uwypukla przestrzeń. Neutralna barwa jest najbardziej zbliżona do dziennego siwiała, jest łagodna dla oczu i doskonale pasuje do codziennych pomieszczeń i miejsc pracy.

W dzisiejszych czasach istotna jest dla nas także energooszczędność. Chcemy dbać zarówno o środowisko jak i nasz portfel, dlatego tym bardziej warto przyjrzeć się lustrom LED. Charakteryzują się one niskim zużyciem energii, a zamontowane w nich diody słyną z długiej żywotności. Dodatkowo warto zaznaczyć, że w przypadku naszych modeli cena luster z oświetleniem LED jest niewiele wyższa od luster bez oświetlenia.

Są one również łatwe w utrzymaniu ich czystości. Dobrze widoczne są na nich smugi, diody znajdują się za taflą, więc nie utrudniają jej czyszczenia. Diody są umieszczone w łatwo dostępnym miejscu, więc nie ma problemu z odpowiednią konserwacją.

Lustro LED na każde pomieszczenie

Wbrew pozorom lustra LED nadają się nie tylko do łazienki i sypialni, świetnie sprawdzą się także w innych pomieszczeniach zarówno jako funkcjonalna pomoc przy codziennej higienie, jak i dekoracja czy dopełnienie wnętrza.

Doskonale nadają się do małych pomieszczeń, w których nie ma okien lub jest ich mało, tak więc sprawdzą się w garderobach i wąskich korytarzach. Dostępne w naszym katalogu lustra z oświetleniem LED służące głównie do wizażu nie wymagają od nas ustawiania dodatkowego oświetlenia, dzięki czemu możemy oszczędzić miejsce i wciąż móc bez problemu dojrzeć swoje odbicie, te stworzone z myślą o udekorowaniu pomieszczeń doskonale dopełnią wystrój swoim światłem. Powiększą również optycznie przestrzeń i przy odpowiednim doborze barwy oświetlenia wprowadzą odpowiedni nastrój.

Warto rozważyć ten typ lustra w salonie lub miejscu pracy, zwłaszcza w połączeniu z neutralną barwą oświetlenia, która wzmacnia koncentrację i pobudza. Duża dowolność kształtów i rozmiarów pozwoli dopasować je do praktycznie każdego wystroju, a brak ramy sprawi, że nie musimy martwić się niedopasowaniem kolorystycznym elementów.

Można je często spotkać w salonach piękności i w zakładach fryzjerskich, co dobrze świadczy o ich funkcjonalności. Bez wątpliwości sprawdzą się więc w łazienkach i przy toaletkach dając nam duży komfort użytkowania oraz nowoczesny i estetyczny wystrój. Wszystko co trzeba zrobić, to wybrać model pasujący do naszego gustu, w naszym katalogu można znaleźć lustra LED o różnych kształtach i kolorach oświetlenia, dzięki czemu można dopasować je do każdego pomieszczenia.

Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.