Jesteśmy wiodącym producentem luster. Firma Alfaram istnieje na rynku już od ponad 7 lat. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę luster.

Jako producent każde z luster, które posiadamy w ofercie sklepu możemy wykonać na wymiar indywidualny, aby jak najlepiej dopasować je do wnętrza Klienta. 

Nasze lustra, które są produkowane na indywidualne zamówienie są wykonane z najwyższej jakości szkła oraz certyfikowanych komponentów, które gwarantują długi i bezproblemowy okres eksploatacji.

Wszystkie lustra ALFARAM odporne na wilgoć i produkowane w Polsce, w naszym zakładzie produkcyjnym w Jaśle.


Największe lustra jakie możemy wykonać to 200x300 cm oraz lustra okrągłe o średnicy 200cm 

Termin realizacji zamówienia to około 14 dni roboczych + dostawa.

Czas realizacji przy zamówieniach indywidualnych może się wydłużyć.

Posiadamy własną flotę pojazdów. Zakupiony u nas towar dostarczany jest wyłącznie przez naszych pracowników, dzięki czemu nie tylko mamy kontrolę nad stanem Państwa zamówień, ale również minimalizujemy koszty związane z dostawą. Dodatkowo działając na rzecz ekologii, aby zminimalizować zanieczyszczanie środowiska przystosowaliśmy nasz transport do przewozu luster – z tej przyczyny nasze towary są minimalnie zabezpieczane (folia stretch i gąbka). Dodatkową zaletą tej formy zabezpieczenia jest możliwość sprawnego rozpakowania zamówienia i spokojnego obejrzenia go przy naszym pracowniku przed potwierdzeniem odbioru. Dodatkowo zapewniamy Państwa, iż na czas zagrożenia pandemią COVID-19 w celu zminimalizowania zagrożenia zakażeniem przeprowadzamy stałe kontrole stanu zdrowia naszych kierowców oraz zapewniamy odpowiednie środki sanitarne w tym celu.

Bardzo prosimy o przemyślane zakupy. Lustra, które są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta nie podlegają zwrotom.

Klientów zainteresowanych zamówieniem lustra na wymiar indywidualnych zapraszamy do kontaktu poprzez email: sklep@alfaram.pl

Prosimy o wypełnienie formularza na zamówienie indywidualne i załączenie go w mailu. 

1. Imię i nazwisko

2. Dane do dostawy

3. Nr telefonu do kontaktu

4. Dane dotyczące lustra:

- model

- wymiar

- specyfikację modelu ( np. kolor ramy, barwa led)

- mile widziany projekt lustra

a) 5. Dodatkowe informacje do zamówienia 

Zapraszamy do zakładki

Dlaczego my?  -> https://alfaram.pl/content/18-dlaczego-my

oraz „Najczęściej zadawane pytania -> https://alfaram.pl/content/12-najczesciej-zadawane-pytania

Korzystne ceny

Najwyższa jakość

Szybka dostawa

Bezpieczne zakupy

Przyjazna obsługa

W dzisiejszych czasach lustra można znaleźć niemal w każdym domu czy mieszkaniu. Korzystamy z nich codziennie, czy to przy porannej toalecie, czy wybierając stroje, czy przygotowując makijaż. Możemy spotkać je w najróżniejszych formach, rozmiarach i kolorach. Jesteśmy w stanie znaleźć niemalże każdą kombinację o jakiej pomyślimy, a jeśli nie, to przecież może taka powstać. W końcu jak żaden z dostępnych modeli nie pasuje do wystroju naszego wnętrza, to wystarczy sięgnąć po lustra na wymiar.

Od dawna wiadomo, że lustra pełnią nie tylko rolę funkcjonalną, ale również rolę dekoracyjną, ale to bardzo rzadko spotykane, by aranżację dopasować do lustra, częściej to lustro jest dopasowywane do wyposażenia. Jednak sprawia to, że nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie lustro, które pasowałoby do naszego wystroju. Zazwyczaj znajdujemy lustra, albo za duże, albo za małe, w nieodpowiednich kształtach, kolorach, z niepasującą ramą, czy właśnie bez niej. Marnujemy cenne godziny na znalezienie tego najodpowiedniejszego lustra, a wcale nie musimy.

Ten problem może być bardzo łatwo rozwiązany zamawiając lustro na wymiar. Daje nam to możliwość zaprojektowania wymarzonego lustra, bez względu na jego kolor, grubość, materiał, czy lustro ma posiadać ramę, czy nie. Ponadto możemy zdecydować czy produkt ma mieć oświetlenie LED, stację pogodową, czy inne dodatki tak, by jak najlepiej spełniał nasze wymagania.

Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.