Jesteśmy wiodącym producentem luster. Firma Alfaram istnieje na rynku już od ponad 7 lat. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę luster.

Jako producent każde z luster, które posiadamy w ofercie sklepu możemy wykonać na wymiar indywidualny, aby jak najlepiej dopasować je do wnętrza Klienta. 

Nasze lustra, które są produkowane na indywidualne zamówienie są wykonane z najwyższej jakości szkła oraz certyfikowanych komponentów, które gwarantują długi i bezproblemowy okres eksploatacji.

Wszystkie lustra ALFARAM odporne na wilgoć i produkowane w Polsce, w naszym zakładzie produkcyjnym w Jaśle.


Największe lustra jakie możemy wykonać to 200x300 cm oraz lustra okrągłe o średnicy 200cm 

Termin realizacji zamówienia to około 14 dni roboczych + dostawa.

Czas realizacji przy zamówieniach indywidualnych może się wydłużyć.

Posiadamy własną flotę pojazdów. Zakupiony u nas towar dostarczany jest wyłącznie przez naszych pracowników, dzięki czemu nie tylko mamy kontrolę nad stanem Państwa zamówień, ale również minimalizujemy koszty związane z dostawą. Dodatkowo działając na rzecz ekologii, aby zminimalizować zanieczyszczanie środowiska przystosowaliśmy nasz transport do przewozu luster – z tej przyczyny nasze towary są minimalnie zabezpieczane (folia stretch i gąbka). Dodatkową zaletą tej formy zabezpieczenia jest możliwość sprawnego rozpakowania zamówienia i spokojnego obejrzenia go przy naszym pracowniku przed potwierdzeniem odbioru. Dodatkowo zapewniamy Państwa, iż na czas zagrożenia pandemią COVID-19 w celu zminimalizowania zagrożenia zakażeniem przeprowadzamy stałe kontrole stanu zdrowia naszych kierowców oraz zapewniamy odpowiednie środki sanitarne w tym celu.

Bardzo prosimy o przemyślane zakupy. Lustra, które są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta nie podlegają zwrotom.

Klientów zainteresowanych zamówieniem lustra na wymiar indywidualnych zapraszamy do kontaktu poprzez email: sklep@alfaram.pl

Prosimy o wypełnienie formularza na zamówienie indywidualne i załączenie go w mailu. 

1. Imię i nazwisko

2. Dane do dostawy

3. Nr telefonu do kontaktu

4. Model lustra:

a) dokładny wymiar (+ ewentualnie projekt lustra )

b) czy lustro ma być z ramą czy bez ( rama polimerowa, rama drewniana – model ramy i kolor)

c) lustro podświetlane LED czy nie ( jeżeli tak to jaka ma być gęstość LED – 60led/m lub 120led/m)

d) folia zabezpieczająca – TAK/NIE  ( naklejana na tył tafli lustra – zabezpiecza taflę lustra przed rozsypaniem się na drobne i ostre kawałki w przypadku uszkodzenia – podczas użytkowania przed klienta)

e) usługa wniesienia – TAK/NIE (Poprzez "usługę wniesienia" rozumie się wniesienie zamówienia za drzwi Odbiorcy. Przesyłki z zamówioną opcją "usługa wniesienia", której koszty ponosi kupujący - kierowca ma prawo oczekiwać pomocy tj. otworzenie/przytrzymanie drzwi lub inne w zależności od warunków (dotyczy: produkty nie większe niż wymiary 80x180 cm lub Fi 100). W przypadku większych niż w/w gabaryty kupujący ma obowiązek zapewnić kurierowi niezbędną pomoc. W przypadku nie opłacenia „usługi wniesienia”- kierowca nie wnosi zamówienia.)

f) Mata antyparowa – TAK/NIE (Do lustra zakupionych w naszym sklepie mamy możliwość zamontowania maty grzewczej, która uniemożliwia parowanie lustra.  Mata likwiduje efekt “zaparowanego lustra” w łazience. Mata do podłączenia do zasilania)

g)  Co w przypadku gdy potrzebuję lustro do przyklejenia na ścianę? - Nie ma najmniejszego problemu! Będziemy potrzebowali takiej informacji przy składaniu zamówienia. W standardzie lustra posiadają zamocowane wieszaki pion/poziom. Lustra LED, lustra z folią zabezpieczającą/ matą grzewczą oraz lustra w ramach drewnianych nie mają możliwości przyklejenia do ściany.


5. Dodatkowe informacje do zamówienia 

Zapraszamy do zakładki „Dlaczego my?”  ->https://alfaram.pl/content/18-dlaczego-my

oraz „Najczęściej zadawane pytania” ->https://alfaram.pl/content/12-najczesciej-zadawane-pytania

 

Produkt dodany do obserwowanych
Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.