Łazienkowe lustro prostokątne z...

  Łazienkowe lustro prostokątne z zegarem cyfrowym - MOIRA LED PREMIUM

  840,00 zł
  Brutto Czas realizacji zamówienia : około 14 dni roboczych
  Wymiar (orientacja pozioma)

  Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie Klienta. Po złożeniu zamówienia otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Prosimy o przemyślane zakupy.

  Każde z naszych luster w standardzie posiada zamontowane zawieszki - nie dotyczy to luster weneckich, paneli lustrzanych oraz podstawek.

  Lustro jest przystosowane do zawieszenia na ścianie na wszystkich dostępnych zawieszkach.

  Należy przyjąć tolerancję (+/- 0,5 cm) na wysokość zamocowanych zawieszek.

  W przypadku gdy potrzebują Państwo lustro stojące zapraszamy do zakładki https://alfaram.pl/36-lustra-stojace

  Unikaj środków zawierających ocet, amoniak, kwas z cytryny lub inne agresywne chemicznie substancje, mocno kwaśne lub mocno zasadowe. Najlepiej myć lustro ciepłą wodą i miękką czystą szmatką z mikrofibry. Lustra powinno się czyścić miękką czystą szmatką, ewentualnie papierem oraz wodą lub klasycznym środkiem do czyszczenia szkła o odczynie neutralnym (pH ok. 7)

  Akcesoria

  Bezpośrednio do przewodu 230V

  Podstawowa opcja, w której lustro wymaga podłączenia do sieci o napięciu 230V. Przed montażem należy zadbać o przygotowanie estetycznego i bezpiecznego przyłącza.

  Włącznik dotykowy

  Oświetlenie LED włącza się po dotknięciu powierzchni lustra w miejscu włącznika. Włącznik jest stale podświetlony – niezależnie od oświetlenia lustra. Podświetlenie włącznika umożliwia łatwe odnalezienie go, nawet w ciemności.

  Włącznik dotykowy

  Włącznik sensoryczny

  Włącz/wyłącz oświetlenie LED bezdotykowo. Wystarczy wykonać prosty ruch ręką przy czujniku w odległości ok. 15 cm od czujnika. Włącznik sensoryczny montowany jest w wybranym przez Klienta miejscu.

  Włącznik sensoryczny

  Zegar cyfrowy z czujnikiem temperatury

  Moduł wyświetla aktualny czas i temperaturę w pomieszczeniu. Zegar jest podświetlany niezależnie od oświetlenia lustra. Wymaga dodatkowego stałego zasilania. Rozmiar zegara na tafli lustra – 5 cm x 1,5 cm.

  Zegar cyfrowy z czujnikiem temperatury

  Panel dotykowy z radiem i Bluetooth

  6-cio przyciskowy panel do sterowania oświetleniem, ściemnianiem, matą grzewczą, radiem i muzyką odtwarzaną przez Bluetooth. Wyświetla także aktualną datę, godzinę i temperaturę. Moduł posiada pamięć ostatniego stanu przed wyłączeniem zasilania.

  Panel dotykowy z radiem i Bluetooth

  Stacja pogodowa Wi-Fi

  Stacja pogodowa posiada funkcję wyświetlania daty, godziny i czujnik temperatury, tryb nocny i WiFi 2.4 GHz. Stacja jest podświetlana niezależnie od oświetlenia lustra. Stacja jest ustawiana z poziomu aplikacji na iOS/Android.

  Stacja pogodowa Wi-Fi

  Głośnik Bluetooth (podłączenie 230V)

  Niewidoczny głośnik ukryty za taflą lustra oferuje wysoką jakość dźwięku. Głośnik można w łatwy sposób sparować z telefonem komórkowym lub innym urządzeniem obsługującym Bluetooth.

  Głośnik Bluetooth (podłączenie 230V)

  Folia zabezpieczająca lub Mata antyparowa

  Folia zabezpieczająca

  Folia zabezpieczająca klejona jest bezpośrednio na tył tafli lustra. Minimalizuje ryzyko zranienia się w przypadku rozbicia lustra.

  Folia zabezpieczająca

  Mata antyparowa

  Mata antyparowa posiada niezależny włącznik, który umożliwia uruchomienie maty w dowolnym momencie, niezależnie od oświetlenia lustra. Element grzewczy umieszczony jest w centralnej części lustra, efektywnie eliminuje parę, zapewniając czyste odbicie. Ze względów technicznych, mata nie może być zainstalowana na całej powierzchni lustra.

  Mata antyparowa

  Logo na lustrze

  Twoje logo na lustrze

  Oferujemy możliwość precyzyjnego wygrawerowania Twojego logo o maksymalnych wymiarach 20x20 cm. Twoje logo na lustrze to elegancki detal, który jednocześnie spełnia funkcję praktyczną i marketingową, pomagając budować wizerunek Twojej Firmy wśród klientów i gości.

  Logo na lustrze

  Lusterko powiększające

  Lusterko ZOOM

  Lusterko 3x ZOOM wbudowane jest w główne lustro i nie posiada dodatkowego podświetlenia. Średnica lusterka powiększającego wynosi 12 cm, natomiast średnica całego elementu wynosi 14 cm. Lusterko posiada dodatkowo dookoła dekoracyjny mleczny pasek o szerokości 1 cm.

  Lusterko ZOOM

  Lusterko ZOOM LED z dedykowanym włącznikiem dotykowym

  To lusterko powiększające posiada wbudowany pierścień LED dookoła lusterka oraz włącznik dotykowy. Dedykowany włącznik dotykowy umożliwia łatwe włączanie i wyłączanie oświetlenia LED w dowolnym momencie. Lusterko zapewnia 3-krotne powiększenie obrazu, a jego średnica wynosi 15 cm.

  Lusterko ZOOM LED z dedykowanym włącznikiem dotykowym

  Podświetlenie LED

  Barwa biała ciepła (3000 K)

  Ta barwa przypomina tradycyjną żarówkę. Emituje ciepłe, żółte światło, które jest łagodne dla oka i sprzyja wypoczynkowi. Idealnie sprawdzi się w sypialni, salonach i innych pomieszczeniach, w których można odpocząć i zrelaksować się.

  Barwa biała ciepła (3000 K)

  Barwa biała neutralna (4000K)

  Ta barwa emituje jasne, białe światło – jest zbliżona do światła dziennego. Najczęściej spotykana w obiektach handlowych, urzędach, a coraz częściej w nowoczesnych aranżacjach, gdzie stawia się na minimalizm i prostotę.

  Barwa biała neutralna (4000K)

  Barwa biała zimna (6000K)

  Ta barwa emituje chłodne, niebieskie światło, które może być mniej przyjazne dla oka. Światło w tym kolorze dobrze sprawdza się w pomieszczeniach do pracy i nauki.

  Barwa biała zimna (6000K)

  Barwa Dual LED z włącznikiem dotykowym

  Umożliwia łatwe zmienianie barwy światła od ciepłej białej, poprzez neutralną białą, do zimnej białej. W standardzie zamontowany jest dedykowany włącznik, który umieszczony jest na dole lustra.

  Barwa Dual LED z włącznikiem dotykowym

  Preparat do czyszczenia

  Fog Clear Wipes ANTYPARA

  Zabezpiecza powierzchnie szklane przed kondensacją pary, która tworzy się na powierzchni tafli pary. Dodatkowo zwiększa odporność na zabrudzenia, zmniejsza ryzyko zarysowań i zwiększa żywotność szkła.

  Fog Clear Wipes ANTYPARA

  Repel Wipes NANOTECHNOLOGIA

  Wykorzystując innowacje nanotechnologiczne, te chusteczki tworzą na powierzchni lustra powłokę antyelektrostatyczną i dezodoryzującą. Dzięki temu lustro pozostaje czyste przez dłuższy czas, ponieważ powłoka utrudnia osadzanie się kurzu i innych zanieczyszczeń.

  Repel Wipes NANOTECHNOLOGIA

  Rain Clear Wipe

  To impregnat, który łączy w sobie działanie „niewidzialnej wycieraczki” i skutecznego środka impregnującego powierzchnie szklane. Zabezpiecza przed powstawaniem pary wodnej na szkle, lustrach i lusterkach.

  Rain Clear Wipe

  Tafla lustra

  Standard srebrne

  To podstawowy rodzaj szkła, który charakteryzuje się gładkością i lekko zielonkawą barwą, widoczną szczególnie na oszlifowanych krawędziach szkła. Srebrny odcień jest subtelny i elegancki, dodając przestrzeni wyrafinowanej prostoty.

  Standard

  Premium Clear Vision

  Zwane jest „lustrem białym”. Dzięki zmniejszonej zawartości żelaza, zapewnia czyste, neutralne odbicie bez zielonkawego odcienia. Ten rodzaj tafli lustra oferuje nie tylko bezkonkurencyjną czystość obrazu, ale także doda przestrzeni luksusowego, eleganckiego wyglądu.

  Premium Clear Vision

  Tafla Upiększająca

  Zaawansowana technologia, jaka się w nim kryje, pozwala użytkownikowi doświadczyć odbicia, które jest znacznie łagodniejsze i bardziej autentyczne niż w tradycyjnych lustrach. Sekretem jego wyjątkowości jest specjalny, naturalny filtr, który został wbudowany w jego powierzchnię.

  Tafla Złota

  Lustra te podobnie jak inne kolory produkowane są na bazie szkła barwionego w masie pokrytego podwójną warstwą ochronną. Tafla Złota jest doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną dodać swoim wnętrzom nieco królewskiego charakteru.

  Tafla Złota

  Tafla Miedziana

  Ta tafla ma ciepły, miedziany odcień, który dodaje pomieszczeniu przytulności i ciepła. Miedź dodaje wnętrzu domowego ciepła, a jednocześnie wprowadza do niego nowoczesny akcent.

  Tafla Miedziana

  Tafla Grafitowa

  Ta tafla lustra ma głęboki, chłodny odcień, który nadaje pomieszczeniu nowoczesnego, miejskiego wyglądu. Tafla Grafitowa jest idealna dla tych, którzy pragną stworzyć nowoczesne, minimalistyczne wnętrze.

  Tafla Grafitowa

  Tafla Brązowa

  Ta wyjątkowa tafla ma bogaty, ciepły odcień, który nadaje pomieszczeniu przytulnego, domowego charakteru. Jej ziemista barwa wprowadza do pomieszczenia ciepłą, przyjemną atmosferę.

  Tafla Brązowa

  Tafla Rainbow

  Ta tafla lustra przyciąga uwagę swoim unikalnym efektem optycznym. Zależnie od kąta patrzenia, odbicie zmienia kolor od różowego po zieleń.

  Tafla Rainbow

  Tafla antyczna Mirold Morena

  Ta tafla lustra posiada nieregularne plamki, które nadają mu niepowtarzalny wygląd. Każda tafla jest unikalna, co przyczynia się do tworzenia atmosfery vintage w dowolnym pomieszczeniu.

  Tafla antyczna Mirold Morena

  Taśma LED

  Opcja Gęstość 60 LED

  Gęstość 60 diod LED na metr generuje światło, które nie tylko podkreśla detale lustra, ale również wprowadza unikalny nastrój w pomieszczeniu. Światło jest wystarczająco jasne, aby skutecznie akcentować lustro i jego otoczenie, ale nie jest na tyle intensywne, aby oślepiać czy przeszkadzać w codziennych czynnościach.

  60 LED/m

  Opcja Gęstość 120 LED

  Taśma z 120 diodami LED na metr emituje światło o dwukrotnie większej intensywności, co oznacza, że obszar dookoła lustra jest lepiej oświetlony. To idealna opcja dla luster, które mają na celu zapewnić intensywne, skoncentrowane oświetlenie np. duże lustra łazienkowe lub lustra w garderobie.

  120 LED/m

  Opcja LINEAR LED

  To jeden z najnowszych modeli taśm LED dostępnych na rynku. Główną zaletą tej taśmy jest to, że zapewnia bardzo jednolite i płynne światło, które przypomina linię światła zamiast serii pojedynczych punktów.

  Linear LED

  Barwa RGB z pilotem

  Jedna dioda emituje każdą z trzech barw (czerwoną, zieloną, niebieską) i dzięki sterownikowi do taśm kolorowych możemy uzyskać całą paletę barw. Sterowanie kolorami odbywa się za pomocą dołączonego pilota, który umożliwia wybór konkretnego koloru, regulację intensywności światła (funkcja ściemniania), a nawet ustawienie timera.

  RGB LED

  Barwa RGB + barwa biała z pilotem

  Jest to zaawansowana opcja dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad oświetleniem. Poza możliwością zmiany kolorów na czerwony, zielony lub niebieski, sterowanie diodami LED pozwala na zmieszanie kolorów w taki sposób, by wizualnie uzyskać dokładnie taki kolor, którego pożądamy.

  RGBW LED

  Usługa wniesienia

  Usługa wniesienia

  Usługa wniesienia zamówionych produktów gwarantuje dostarczenie zamówienia bezpośrednio za drzwi Twojego domu lub biura. Koszty związane z tą usługą pokrywa Klient. Na miejscu dostawca może potrzebować niewielkiej pomocy, jeśli produkty są większe niż 80x120 cm lub Fi 100 cm.

  Usługa wniesienia

  Żywotność taśmy LED

  Podstawowa 30 000 godz.

  Ta opcja zapewnia 30 000 godzin ciągłego świecenia. W praktyce oznacza to, że taśma LED będzie działać przez wiele lat, nawet przy dość intensywnym użytkowaniu.

  Long Life 70 000 godz.

  Ta opcja oferuje wyjątkowo długą żywotność na poziomie 70 000 godzin ciągłego świecenia. W praktyce, taśma LED z opcją Long Life będzie działać nawet przez 20 lat lub dłużej, przy codziennym użytkowaniu po 8 godzin.

  Styl wykończenia lustra

  PREMIUM LED

  W przypadku opcji PREMIUM LED dla zachowania najlepszego, pożądanego efektu rekomendujemy zastosowanie taśmy LINEAR LED.

  Opcja dostępna do wyboru przy akcesorium "Taśma LED".

  Wybierz kolor półki

  Czarny

  Czarny

  Biały

  Biały
  * Żywotność LONG LIFE 70 000 H
  * Podświetlenie LED
  * Wybierz taśmę LED
  * Preparat do czyszczenia luster
  * Usługa wniesienia
  Koszt dodatków: 0
   

  Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla wszystkich poszukiwaczy stylowych i praktycznych rozwiązań.
  Nasze nowe, prostokątne lustra PREMIUM z podświetleniem LED - unikalne, funkcjonalne i eleganckie elementy każdego wnętrza.

  Ale to nie wszystko, mamy dla Ciebie coś więcej! W ramach promocji, do każdego lustra dodajemy GRATIS taśmę LED Long Life - o żywotności aż 70 000 godzin! ?

  Taśma LED Long Life to prawdziwy mistrz wytrzymałości i wydajności.
  Dzięki 70 000 godzin ciągłego świecenia, możesz cieszyć się ciepłym, przyjemnym światłem przez ponad 20 lat!
  Za tę wydajność odpowiadają zaawansowane diody LED - bardziej wydajne i trwałe niż kiedykolwiek.
  To rozwiązanie dla tych, którzy szukają niezawodności na lata! 

  Co więcej, każde z naszych luster PREMIUM zawiera wbudowany unikatowy dodatek, który dopasowuje się do Twoich potrzeb.
  Wszystko to, aby Twoje lustro nie tylko zachwycało stylem, ale także sprostało codziennym wyzwaniom!  

  Oferta dostępna jest tylko na produkty z zakładki „Lustra PREMIUM”. 

  Zegar cyfrowy z czujnikiem temperatury - Funkcjonalny dodatek dla osób ceniących precyzję i komfort. Moduł wyświetla aktualny czas i temperaturę w pomieszczeniu, co jest szczególnie przydatne podczas porannej rutyny. Zegar jest podświetlany niezależnie od oświetlenia lustra, co pozwala na odczyt danych w każdych warunkach. Zegarek wymaga dodatkowego stałego zasilania. Rozmiar na tafli lustra: 5 cm x 1,5 cm.

   

  Unikalne produkty

  Nasza oferta jest tak unikalna jak Twoje wnętrza. Dajemy Ci możliwość personalizacji naszych produktów, tak aby idealnie pasowały do Twojego stylu i wymagań. Alfaram to miejsce, gdzie Twoje pomysły stają się rzeczywistością - realizujemy autorskie projekty, tworząc lustra specjalnie dla Ciebie. Twój wyjątkowy gust, nasza rzemieślnicza precyzja - razem tworzymy coś niepowtarzalnego.

  INFORMACJE DODATKOWE:

  * Lustro posiada mleczny piaskowany pasek LED na tafli lustra. Szerokość mlecznego piaskowanego paska jest dobierana według wymiarów lustra

  * Nasza firma nie posiada w swoich usługach montażu luster u klientów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie produkcją i dostawą luster. Ponieważ lustra są montowane w różnych warunkach, w akcesoria montażowe musisz wyposażyć się na własną rękę, nie są dodawane do naszych luster.

  * Lustro jest wykonywane pod indywidualne zamówienie Klienta. Jest ono rzeczą nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według indywidualnej specyfikacji Konsumenta. Produkty te nie podlegają zwrotom ani wymianie.

  * DOSTAWA FIRMOWYM TRANSPORTEM NA TERENIE CAŁEGO KRAJU GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO DLA PAŃSTWA ZAMÓWIEŃ.

  * Przed zakupem zapoznaj się z warunkami gwarancji, reklamacji i zwrotów.

  Uwaga! Wzór lustra, zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone Łukasz Ochwat Alfaram. Zabrania się kopiowania i sprzedaży wzorów luster bez zgody Alfaram. Zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania zdjęć oraz opisów luster bez zgody Alfaram. Nielegalne wykorzystywanie treści stanowiących własność intelektualną (w szczególności w celu pozyskania korzyści majątkowych) jest przestępstwem!

  Produkt Polski
  Tak
  Tafla lustra
  Grubość 4mm
  Ułożenie dodatku
  zgodnie z zdjęciem głównym
  5906126683033
  Brak opinii

  Zobacz także

  Produkt dodany do porównania

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.