• Nowy
Lustro łazienkowe o nieregularnym...

Lustro łazienkowe o nieregularnym kształcie z włącznikiem sensorycznym- OBSYDIAN LED PREMIUM

870,00 zł
Brutto Czas realizacji zamówienia : około 14 dni roboczych
Organiczne MODEL 2

Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie Klienta. Po złożeniu zamówienia otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Prosimy o przemyślane zakupy.

Każde z naszych luster w standardzie posiada zamontowane zawieszki - nie dotyczy to luster weneckich, paneli lustrzanych oraz podstawek.

Lustro jest przystosowane do zawieszenia na ścianie na wszystkich dostępnych zawieszkach.

Należy przyjąć tolerancję (+/- 0,5 cm) na wysokość zamocowanych zawieszek.

W przypadku gdy potrzebują Państwo lustro stojące zapraszamy do zakładki https://alfaram.pl/36-lustra-stojace

Unikaj środków zawierających ocet, amoniak, kwas z cytryny lub inne agresywne chemicznie substancje, mocno kwaśne lub mocno zasadowe. Najlepiej myć lustro ciepłą wodą i miękką czystą szmatką z mikrofibry. Lustra powinno się czyścić miękką czystą szmatką, ewentualnie papierem oraz wodą lub klasycznym środkiem do czyszczenia szkła o odczynie neutralnym (pH ok. 7)

Akcesoria

Bezpośrednio do przewodu 230V

Podstawowa opcja, w której lustro wymaga podłączenia do sieci o napięciu 230V. Przed montażem należy zadbać o przygotowanie estetycznego i bezpiecznego przyłącza.

Włącznik dotykowy

Oświetlenie LED włącza się po dotknięciu powierzchni lustra w miejscu włącznika. Włącznik jest stale podświetlony – niezależnie od oświetlenia lustra. Podświetlenie włącznika umożliwia łatwe odnalezienie go, nawet w ciemności.

Włącznik dotykowy

Włącznik sensoryczny

Włącz/wyłącz oświetlenie LED bezdotykowo. Wystarczy wykonać prosty ruch ręką przy czujniku w odległości ok. 15 cm od czujnika. Włącznik sensoryczny montowany jest w wybranym przez Klienta miejscu.

Włącznik sensoryczny

Zegar cyfrowy z czujnikiem temperatury

Moduł wyświetla aktualny czas i temperaturę w pomieszczeniu. Zegar jest podświetlany niezależnie od oświetlenia lustra. Wymaga dodatkowego stałego zasilania. Rozmiar zegara na tafli lustra – 5 cm x 1,5 cm.

Zegar cyfrowy z czujnikiem temperatury

Panel dotykowy z radiem i Bluetooth

6-cio przyciskowy panel do sterowania oświetleniem, ściemnianiem, matą grzewczą, radiem i muzyką odtwarzaną przez Bluetooth. Wyświetla także aktualną datę, godzinę i temperaturę. Moduł posiada pamięć ostatniego stanu przed wyłączeniem zasilania.

Panel dotykowy z radiem i Bluetooth

Stacja pogodowa Wi-Fi

Stacja pogodowa posiada funkcję wyświetlania daty, godziny i czujnik temperatury, tryb nocny i WiFi 2.4 GHz. Stacja jest podświetlana niezależnie od oświetlenia lustra. Stacja jest ustawiana z poziomu aplikacji na iOS/Android.

Stacja pogodowa Wi-Fi

Głośnik Bluetooth (podłączenie 230V)

Niewidoczny głośnik ukryty za taflą lustra oferuje wysoką jakość dźwięku. Głośnik można w łatwy sposób sparować z telefonem komórkowym lub innym urządzeniem obsługującym Bluetooth.

Głośnik Bluetooth (podłączenie 230V)

Folia zabezpieczająca lub Mata antyparowa

Folia zabezpieczająca

Folia zabezpieczająca klejona jest bezpośrednio na tył tafli lustra. Minimalizuje ryzyko zranienia się w przypadku rozbicia lustra.

Folia zabezpieczająca

Mata antyparowa

Mata antyparowa posiada niezależny włącznik, który umożliwia uruchomienie maty w dowolnym momencie, niezależnie od oświetlenia lustra. Element grzewczy umieszczony jest w centralnej części lustra, efektywnie eliminuje parę, zapewniając czyste odbicie. Ze względów technicznych, mata nie może być zainstalowana na całej powierzchni lustra.

Mata antyparowa

Logo na lustrze

Twoje logo na lustrze

Oferujemy możliwość precyzyjnego wygrawerowania Twojego logo o maksymalnych wymiarach 20x20 cm. Twoje logo na lustrze to elegancki detal, który jednocześnie spełnia funkcję praktyczną i marketingową, pomagając budować wizerunek Twojej Firmy wśród klientów i gości.

Logo na lustrze

Lusterko powiększające

Lusterko ZOOM

Lusterko 3x ZOOM wbudowane jest w główne lustro i nie posiada dodatkowego podświetlenia. Średnica lusterka powiększającego wynosi 12 cm, natomiast średnica całego elementu wynosi 14 cm. Lusterko posiada dodatkowo dookoła dekoracyjny mleczny pasek o szerokości 1 cm.

Lusterko ZOOM

Lusterko ZOOM LED z dedykowanym włącznikiem dotykowym

To lusterko powiększające posiada wbudowany pierścień LED dookoła lusterka oraz włącznik dotykowy. Dedykowany włącznik dotykowy umożliwia łatwe włączanie i wyłączanie oświetlenia LED w dowolnym momencie. Lusterko zapewnia 3-krotne powiększenie obrazu, a jego średnica wynosi 15 cm.

Lusterko ZOOM LED z dedykowanym włącznikiem dotykowym

Podświetlenie LED

Barwa biała ciepła (3000 K)

Ta barwa przypomina tradycyjną żarówkę. Emituje ciepłe, żółte światło, które jest łagodne dla oka i sprzyja wypoczynkowi. Idealnie sprawdzi się w sypialni, salonach i innych pomieszczeniach, w których można odpocząć i zrelaksować się.

Barwa biała ciepła (3000 K)

Barwa biała neutralna (4000K)

Ta barwa emituje jasne, białe światło – jest zbliżona do światła dziennego. Najczęściej spotykana w obiektach handlowych, urzędach, a coraz częściej w nowoczesnych aranżacjach, gdzie stawia się na minimalizm i prostotę.

Barwa biała neutralna (4000K)

Barwa biała zimna (6000K)

Ta barwa emituje chłodne, niebieskie światło, które może być mniej przyjazne dla oka. Światło w tym kolorze dobrze sprawdza się w pomieszczeniach do pracy i nauki.

Barwa biała zimna (6000K)

Barwa Dual LED z włącznikiem dotykowym

Umożliwia łatwe zmienianie barwy światła od ciepłej białej, poprzez neutralną białą, do zimnej białej. W standardzie zamontowany jest dedykowany włącznik, który umieszczony jest na dole lustra.

Barwa Dual LED z włącznikiem dotykowym

Preparat do czyszczenia

Fog Clear Wipes ANTYPARA

Zabezpiecza powierzchnie szklane przed kondensacją pary, która tworzy się na powierzchni tafli pary. Dodatkowo zwiększa odporność na zabrudzenia, zmniejsza ryzyko zarysowań i zwiększa żywotność szkła.

Fog Clear Wipes ANTYPARA

Repel Wipes NANOTECHNOLOGIA

Wykorzystując innowacje nanotechnologiczne, te chusteczki tworzą na powierzchni lustra powłokę antyelektrostatyczną i dezodoryzującą. Dzięki temu lustro pozostaje czyste przez dłuższy czas, ponieważ powłoka utrudnia osadzanie się kurzu i innych zanieczyszczeń.

Repel Wipes NANOTECHNOLOGIA

Rain Clear Wipe

To impregnat, który łączy w sobie działanie „niewidzialnej wycieraczki” i skutecznego środka impregnującego powierzchnie szklane. Zabezpiecza przed powstawaniem pary wodnej na szkle, lustrach i lusterkach.

Rain Clear Wipe

Tafla lustra

Standard srebrne

To podstawowy rodzaj szkła, który charakteryzuje się gładkością i lekko zielonkawą barwą, widoczną szczególnie na oszlifowanych krawędziach szkła. Srebrny odcień jest subtelny i elegancki, dodając przestrzeni wyrafinowanej prostoty.

Standard

Premium Clear Vision

Zwane jest „lustrem białym”. Dzięki zmniejszonej zawartości żelaza, zapewnia czyste, neutralne odbicie bez zielonkawego odcienia. Ten rodzaj tafli lustra oferuje nie tylko bezkonkurencyjną czystość obrazu, ale także doda przestrzeni luksusowego, eleganckiego wyglądu.

Premium Clear Vision

Tafla Upiększająca

Zaawansowana technologia, jaka się w nim kryje, pozwala użytkownikowi doświadczyć odbicia, które jest znacznie łagodniejsze i bardziej autentyczne niż w tradycyjnych lustrach. Sekretem jego wyjątkowości jest specjalny, naturalny filtr, który został wbudowany w jego powierzchnię.

Tafla Złota

Lustra te podobnie jak inne kolory produkowane są na bazie szkła barwionego w masie pokrytego podwójną warstwą ochronną. Tafla Złota jest doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną dodać swoim wnętrzom nieco królewskiego charakteru.

Tafla Złota

Tafla Miedziana

Ta tafla ma ciepły, miedziany odcień, który dodaje pomieszczeniu przytulności i ciepła. Miedź dodaje wnętrzu domowego ciepła, a jednocześnie wprowadza do niego nowoczesny akcent.

Tafla Miedziana

Tafla Grafitowa

Ta tafla lustra ma głęboki, chłodny odcień, który nadaje pomieszczeniu nowoczesnego, miejskiego wyglądu. Tafla Grafitowa jest idealna dla tych, którzy pragną stworzyć nowoczesne, minimalistyczne wnętrze.

Tafla Grafitowa

Tafla Brązowa

Ta wyjątkowa tafla ma bogaty, ciepły odcień, który nadaje pomieszczeniu przytulnego, domowego charakteru. Jej ziemista barwa wprowadza do pomieszczenia ciepłą, przyjemną atmosferę.

Tafla Brązowa

Tafla Rainbow

Ta tafla lustra przyciąga uwagę swoim unikalnym efektem optycznym. Zależnie od kąta patrzenia, odbicie zmienia kolor od różowego po zieleń.

Tafla Rainbow

Tafla antyczna Mirold Morena

Ta tafla lustra posiada nieregularne plamki, które nadają mu niepowtarzalny wygląd. Każda tafla jest unikalna, co przyczynia się do tworzenia atmosfery vintage w dowolnym pomieszczeniu.

Tafla antyczna Mirold Morena

Taśma LED

Opcja Gęstość 60 LED

Gęstość 60 diod LED na metr generuje światło, które nie tylko podkreśla detale lustra, ale również wprowadza unikalny nastrój w pomieszczeniu. Światło jest wystarczająco jasne, aby skutecznie akcentować lustro i jego otoczenie, ale nie jest na tyle intensywne, aby oślepiać czy przeszkadzać w codziennych czynnościach.

60 LED/m

Opcja Gęstość 120 LED

Taśma z 120 diodami LED na metr emituje światło o dwukrotnie większej intensywności, co oznacza, że obszar dookoła lustra jest lepiej oświetlony. To idealna opcja dla luster, które mają na celu zapewnić intensywne, skoncentrowane oświetlenie np. duże lustra łazienkowe lub lustra w garderobie.

120 LED/m

Opcja LINEAR LED

To jeden z najnowszych modeli taśm LED dostępnych na rynku. Główną zaletą tej taśmy jest to, że zapewnia bardzo jednolite i płynne światło, które przypomina linię światła zamiast serii pojedynczych punktów.

Linear LED

Barwa RGB z pilotem

Jedna dioda emituje każdą z trzech barw (czerwoną, zieloną, niebieską) i dzięki sterownikowi do taśm kolorowych możemy uzyskać całą paletę barw. Sterowanie kolorami odbywa się za pomocą dołączonego pilota, który umożliwia wybór konkretnego koloru, regulację intensywności światła (funkcja ściemniania), a nawet ustawienie timera.

RGB LED

Barwa RGB + barwa biała z pilotem

Jest to zaawansowana opcja dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad oświetleniem. Poza możliwością zmiany kolorów na czerwony, zielony lub niebieski, sterowanie diodami LED pozwala na zmieszanie kolorów w taki sposób, by wizualnie uzyskać dokładnie taki kolor, którego pożądamy.

RGBW LED

Usługa wniesienia

Usługa wniesienia

Usługa wniesienia zamówionych produktów gwarantuje dostarczenie zamówienia bezpośrednio za drzwi Twojego domu lub biura. Koszty związane z tą usługą pokrywa Klient. Na miejscu dostawca może potrzebować niewielkiej pomocy, jeśli produkty są większe niż 80x120 cm lub Fi 100 cm.

Usługa wniesienia

Żywotność taśmy LED

Podstawowa 30 000 godz.

Ta opcja zapewnia 30 000 godzin ciągłego świecenia. W praktyce oznacza to, że taśma LED będzie działać przez wiele lat, nawet przy dość intensywnym użytkowaniu.

Long Life 70 000 godz.

Ta opcja oferuje wyjątkowo długą żywotność na poziomie 70 000 godzin ciągłego świecenia. W praktyce, taśma LED z opcją Long Life będzie działać nawet przez 20 lat lub dłużej, przy codziennym użytkowaniu po 8 godzin.

Styl wykończenia lustra

PREMIUM LED

W przypadku opcji PREMIUM LED dla zachowania najlepszego, pożądanego efektu rekomendujemy zastosowanie taśmy LINEAR LED.

Opcja dostępna do wyboru przy akcesorium "Taśma LED".

Wybierz kolor półki

Czarny

Czarny

Biały

Biały
* Żywotność LONG LIFE 70 000 H
* Podświetlenie LED
* Wybierz taśmę LED
* Preparat do czyszczenia luster
* Usługa wniesienia
Koszt dodatków: 0
 

Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla wszystkich poszukiwaczy stylowych i praktycznych rozwiązań.
Nasze nowe, organiczne lustra PREMIUM z podświetleniem LED - unikalne, funkcjonalne i eleganckie elementy każdego wnętrza.

Ale to nie wszystko, mamy dla Ciebie coś więcej! W ramach promocji, do każdego lustra dodajemy GRATIS taśmę LED Long Life - o żywotności aż 70 000 godzin! ?

Taśma LED Long Life to prawdziwy mistrz wytrzymałości i wydajności.
Dzięki 70 000 godzin ciągłego świecenia, możesz cieszyć się ciepłym, przyjemnym światłem przez ponad 20 lat!
Za tę wydajność odpowiadają zaawansowane diody LED - bardziej wydajne i trwałe niż kiedykolwiek.
To rozwiązanie dla tych, którzy szukają niezawodności na lata! 

Co więcej, każde z naszych luster PREMIUM zawiera wbudowany unikatowy dodatek, który dopasowuje się do Twoich potrzeb.
Wszystko to, aby Twoje lustro nie tylko zachwycało stylem, ale także sprostało codziennym wyzwaniom!  

Oferta dostępna jest tylko na produkty z zakładki „Lustra PREMIUM”. 

Włącznik sensoryczny z funkcją ściemniania - Opcja ta umożliwia włączenie i wyłączenie oświetlenia lustra bez fizycznego kontaktu, poprzez wykonanie ruchu ręką w pobliżu czujnika. W celu prawidłowego działania, nie powinny znajdować się żadne przeszkody w odległości około 15 cm od czujnika, które mogłyby zakłócić promień IR.

Unikalne produkty

Nasza oferta jest tak unikalna jak Twoje wnętrza. Dajemy Ci możliwość personalizacji naszych produktów, tak aby idealnie pasowały do Twojego stylu i wymagań. Alfaram to miejsce, gdzie Twoje pomysły stają się rzeczywistością - realizujemy autorskie projekty, tworząc lustra specjalnie dla Ciebie. Twój wyjątkowy gust, nasza rzemieślnicza precyzja - razem tworzymy coś niepowtarzalnego.

INFORMACJE DODATKOWE:

* Nasza firma nie posiada w swoich usługach montażu luster u klientów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie produkcją i dostawą luster. Ponieważ lustra są montowane w różnych warunkach, w akcesoria montażowe musisz wyposażyć się na własną rękę, nie są dodawane do naszych luster.

* Lustro jest wykonywane pod indywidualne zamówienie Klienta. Jest ono rzeczą nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według indywidualnej specyfikacji Konsumenta. Produkty te nie podlegają zwrotom ani wymianie.

* DOSTAWA FIRMOWYM TRANSPORTEM NA TERENIE CAŁEGO KRAJU GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO DLA PAŃSTWA ZAMÓWIEŃ.

* Przed zakupem zapoznaj się z warunkami gwarancji, reklamacji i zwrotów.

Uwaga! Wzór lustra, zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone Łukasz Ochwat Alfaram. Zabrania się kopiowania i sprzedaży wzorów luster bez zgody Alfaram. Zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania zdjęć oraz opisów luster bez zgody Alfaram. Nielegalne wykorzystywanie treści stanowiących własność intelektualną (w szczególności w celu pozyskania korzyści majątkowych) jest przestępstwem!

Produkt Polski
Tak
Tafla lustra
Grubość 4mm
Ułożenie dodatku
zgodnie z zdjęciem głównym
5906126772492
Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.